display result search
منو
ماه عسل

ماه عسل

  • 7 قطعه
  • 119 دقیقه مدت کتاب
  • 1228 دریافت شده
نویسنده: بهرام صادقی مزیدی
کارگردان: مجید همزه
قالب: نمایشی
دسته‌بندی: کتاب گویا
«فرهاد» و «لیلا» بعد از ازدواج تصمیم می‌گیرند به «نیشابور» سفر کنند و نزد اقوام فرهاد بروند. در بین راه و در میان جنگل و گردنه‌ها به دلیل بارندگی و مه شدید، اتومبیل آنها با موتورسواری برخورد می‌کند و آنها برای نجات خود فرار می‌کنند.

«فرهاد» و «لیلا» از ترس اینکه مبادا موتورسوار مرده باشد، در یک ویلای اجاره‌ای در شهر «تنکابن» اقامت می‌کنند تا در فرصتی مناسب به تهران برگردند. «عباس» و «پری» (پدر و مادر لیلا) با همراهی «سهراب» (پدر فرهاد) نیز به تکاپو می‌افتند که خبری از آنها به دست بیاورند. ولی از طریق تلفن راه به جایی نمی‌برند، عباس و سهراب تصمیم می‌گیرند که مسیر حرکت آنها را با ماشین طی کنند؛ شاید مشکلی برای آنها به وجود آمده باشد.
هنگام سحر «آسیه»، زن «خیراله» مالک ویلا، برای فرهاد و لیلا سحری می‌آورد و بعد از رفتن او خبر می‌آورند که «عبدالله»، پسر آنها تصادف کرده و در بیمارستان «چالوس» است. آنها هم از فرهاد می‌خواهند که آنها را با ماشین به چالوس ببرد. فرهاد هم به ناچار می‌پذیرد و آنها را با ترس و لرز به بیمارستان چالوس می‌رساند و در آنجا متوجه می‌شود که عبدالله همان کسی است که آنها با وی تصادف کرده‌اند. آنها قصد فرار از بیمارستان را دارند که سروکله آسیه و خیراله پیدا می‌شود.

*** شنونده گرامی، پیشاپیش از کیفیت پایین و اشکال جزئی برخی از بخش‌های نمایش پوزش می‌خواهیم.

از ایرانصدا بشنوید

«ماه عسل» قرار است شیرین‌ترین دوران پس از ازدواج هر تازه عروس و دامادی باشد، اما وقوعِ یک اتفاق ناگهانی و سپس پنهان‌کاری زوج داستان، این دوران را به تلخ‌ترین روزهای آنها بدل می‌کند. اگر می‌خواهید از سرانجام قصه این زوج آگاه شوید، نمایش «ماه عسل» را بشنوید.

امتیاز

کیفیت هنری و اجرای صداپیشگان

4

محتوا و داستان

4

فصل ها

ثبت نقد و نظر نقد و نظر

تصاویر

از همین نویسنده

کتاب گویا