منو
تماشاگه راز- ویژه روز حافظ

تماشاگه راز- ویژه روز حافظ

  • 4 قطعه
  • 70 دقیقه مدت کتاب
  • 1534 دریافت شده
نویسنده:
راوی: حسین آهی
قالب: روایی
دسته‌بندی: شعر
این جلد از تماشاگه راز، به مناسبت روز بزرگداشت حافظ شیرازی (بیستم مهرماه) به خوانش 20 غزل حافظ با صدای زنده‌یاد استاد «حسین آهی» اختصاص دارد. توضیح اینکه این خوانش‌ها را از دل برنامه های تماشاگه راز برگزیده ایم.

«تماشاگه راز» برنامه ای با مهر و امضای زنده یاد حسین آهی است؛ برنامه ای که جدای از لذت شنیدن شعرخوانی، به جنبه های زیبایی شناسی و آموزش نیز توجه داشته است. این برنامه از اوایل دهه 90 شمسی تاکنون، از شبکه رادیویی فرهنگ پخش می شود. همچنین علاقه‌مندان به نقد و بررسی اشعار حافظ می توانند آرشیو کامل این برنامه را در قالب کتاب گویا، از پایگاه کتاب گویای ایرانصدا دریافت کنند.
این جلد از تماشاگه راز (جلد 20) به مناسبت روز حافظ و به یاد استاد حسین آهی تهیه و تنظیم شده است؛ امید که روان این دو بزرگ مرد شعر و ادب از این اندک تلاش ما، برای پاسداشت یادشان، خرسند باشد.

از ایرانصدا بشنوید

غزلیات حافظ شیرازی قرنهاست که در رگ و خون ما ریشه دوانده است؛ اما خوانش درست اشعار و رعایت نکته های دقیق آن، ماندگاری آن را چندین برابر خواهد کرد. به همین منظور به شما پیشنهاد می‌کنیم به دنبال خوانشهای درست باشید و تاثیر آن را در ذهن و روان خود مشاهده کنید. این کتاب گویا، پاسداشت یاد و نام مردی است که بیش از نیمی از عمر گرانبهای خود را صرف حافظ شناسی کرد. یاد و نامش گرامی

امتیاز

کیفیت هنری و اجرای صداپیشگان

5

محتوا و داستان

5

فصل ها

مشخصات کتاب گویا

سایر مشخصات

ثبت نقد و نظر نقد و نظر

  • خداوند رحمت کناد حسین آهی بزرگ را. انسان از شنیدن خوانش صحیح غزلیات حافظ به وجد می آید... دریغا که زود از دست رفت.
  • صدا و حس خواننده اشعار دلنشین نیست

تصاویر

از همین نویسنده

کتاب گویا