display result search
منو
یار هفتم

یار هفتم

  • 7 قطعه
  • 200 دقیقه مدت کتاب
  • 1303 دریافت شده
نویسنده: مریم گودرزی
کارگردان: بهرام سروری نژاد
قالب: نمایشی
دسته‌بندی: رمان و داستان
«الهه الیاسی» مربی «تیم کبدی» دختران، موظف می‌شود تا پایان ماه رمضان تیمش را برای اردوی لیگ بانوان آماده کند. اما برای اعضای تیم مشکلاتی به وجود آمده است.

به سبب مشکلات پیش‌آمده بعضی از اعضای تیم اعلام می‌کنند که نمی‌توانند به اردوی ورزشی بیایند و تیم خانم «الهه الیاسی» در شرف ازهم پاشیدن است. به همین علت، الهه تصمیم می‌گیرد برای حل مشکلات اعضای تیم کاری کند. او در اولین قدم با پدر و مادر «راحله» که در آستانه جدایی اند، صحبت می‌کند تا اختلافات خانوادگی آنها را حل کند و به آنها پیشنهاد می‌کند به مشاور خانوادگی مراجعه کنند.
برادر خردسال «مروارید» از اعضای تیم هم دچار تومور مغزی است و باید به‌زودی جراحی شود و همین امر باعث نگرانی خانواده و دوستانش شده است. «مریم» هم یکی از اعضای تیم است که از طرف خانواده‌اش تحت فشار است تا به خواستگاری دوست برادرش جواب مثبت بدهد. اما بالاخره الهه موفق می‌شود تا «عید فطر»، همه اعضای گروه را جمع کند و تیمش را کامل و آماده کند.

از ایرانصدا بشنوید

مربی یک تیم ورزشی بودن فقط محدود به میدان مسابقه نیست. مربی قصه «یار هفتم» مثل یک مادر تلاش می‌کند تا با پیوند میان همه بازیکنانش، مشکلات خانوادگی و اجتماعی آنها را حل و فصل کند و تیمش را برای مسابقات ورزشی «کبدی بانوان» آماده کند.

امتیاز

کیفیت هنری و اجرای صداپیشگان

4

محتوا و داستان

4

فصل ها

ثبت نقد و نظر نقد و نظر

  • چنتا نکته میخواستم بگم اولا مثل این کتاب فصلا زمانش بلند باشه بعدشم آهنگ وسط کتاب آرامش بخش باشه نه پرسروصدا . مهم تر از همه صدای اول فصل از صدای خود کتاب آروم تر باشه خسته میشم انقد کم و زیاد میکنم یکی از کتابایی که خوندم اینجوری بود خیلی لذت بردم نمیدونم اتفاقی بود یا فکرشده خواهشا نظراتو بخونید و یه کم تغییرات ایجاد کنید
  • تا تموم شد خون به جیگر شدم اه😤
  • خوب بود ،متشکرم

تصاویر

از همین نویسنده

کتاب گویا