display result search
منو
طلوع دوباره

طلوع دوباره

  • 9 قطعه
  • 197 دقیقه مدت کتاب
  • 1491 دریافت شده
نویسنده: داریوش روحی
کارگردان: امیر بختیاری
قالب: نمایشی
دسته‌بندی: رمان و داستان
بهمن جوانی 25 ساله است و سالها در ورزش تکواندو فعالیت کرده است. رویای او مانند همه ورزشکاران رسیدن به تیم ملی و حضور در میدانهای جهانی است....

بهمن با شکست‌ دادن حریفان در وزن 62 کیلوگرم، در مسابقات انتخابی، توانست حضور خود را در مسابقات آسیایی مالزی قطعی کند.
تا مسابقات آسیایی سه ماه باقی مانده بود و بهمن خودش را به اردوی تیم ملی تکواندو معرفی کرد. در جریان اردو بهمن دچار سردردهایی شد و بنابه تشخیص کمیسیون پزشکی فدراسیون تکواندو، قرار شد از سر او عکس‌برداری شود؛ اما بهمن قبل از اینکه اسکن مغزی اش را به کمیسیون پزشکی فدراسیون بدهد، آن را پیش متخصص مغز و اعصاب برد و متوجه شد در سرش یک تومور دارد. او عکس‌هایی جعلی را به کمیسیون پزشکی ارائه کرد که هیچ مشکلی را در سرش نشان نمی‌‌داد و دوباره به تمرین تیم ملی تکواندو برگشت. بهمن ضعف و سردردهای گاه به گاهش را از مربیان مخفی نگاه داشت؛ تا اینکه موعد مسابقات فرارسید.
او در اولین مسابقه آسیایی موفق می‌شود حریفش را شکست دهد؛ و با وجود درد و فشاری که تومور در مغزش ایجاد کرده، مصمم است حریف دومش را هم شکست دهد و خودش را به جمع مدعیان قهرمانی اضافه کند؛ اما درست قبل از اینکه روی تشک برود، بی‌هوش و به بیمارستان منتقل می‌شود و از مسابقات بازمی‌ماند.

از ایرانصدا بشنوید

زندگی همه آدم ها فراز و نشیب های بسیاری دارد و داستان بیماری و امید به شفا همیشه می تواند امیدبخش زندگی باشد. اگر شما هم اهل چالش در صحنه زندگی هستید این کتاب را حتما بشنوید.

امتیاز

کیفیت هنری و اجرای صداپیشگان

5

محتوا و داستان

4

فصل ها

ثبت نقد و نظر نقد و نظر

تصاویر

از همین نویسنده

کتاب گویا