display result search
منو
کاپیتان محله

کاپیتان محله

  • 7 قطعه
  • 178 دقیقه مدت کتاب
  • 955 دریافت شده
نویسنده: پویان غفاری
کارگردان: مینو جبارزاده
قالب: نمایشی
دسته‌بندی: رمان و داستان
«امیر»، «بهنام»، «علی»، «فرهاد» و «فرید» برای شرکت در مسابقات فوتسال «جام رمضان» محله، تیم «کاپیتان محله» را تشکیل می‌دهند. آنها هنگام ثبت‌نام در مسابقات متوجه می‌شوند به یک مربی یا سرپرست احتیاج دارند و دست به دامن روحانی مسجد می‌شوند.

در ادامه جست‌وجو برای پیدا کردن مربی، آنها از «حاج آقا باقری»، امام جماعت جدید مسجد محل، می‌خواهند تا سرپرستی تیم آنها را به عهده بگیرد. ابتدا او قبول نمی‌کند، اما بعد از اینکه شخص دیگری برای سرپرستی تیم پیدا نمی‌شود، حاج آقا باقری می‌پذیرد.
به این ترتیب تیم «کاپیتان محله» به سرپرستی حاج آقا باقری در مسابقات «جام رمضان» شرکت می‌کند. در اولین بازی حاج آقا باقری که سر رشته‌ای از فوتبال ندارد، دستپاچه می‌شود و بچه‌های تیم کاپیتان محله می‌بازند.
حاج آقا تصمیم می گیرد خودش دست به کار شود، پس شروع به ورزش کردن می‌کند. او همچنین کتاب‌هایی درباره مربیگری فوتبال می‌خواند تا بتواند تیم را به‌طور صحیح هدایت کند.
تیم کاپیتان محله پس از یک باخت، بازی دوم را می‌برد. اما در تمرینات صبحگاهی زانوی علی، دروازه‌بان تیم آسیب می‌بیند. در بازی بعدی حاج آقا باقری مجبور می‌شود خودش به جای علی، در دروازه بایستد. تیم کاپیتان محله در این بازی هم برنده می‌شود. علی باید استراحت مطلق کند و دیگر اعضای تیم تصمیم می‌گیرند نوبتی به جای او در نانوایی پدرش کار کنند تا علی استراحت کند....

از ایرانصدا بشنوید

«کاپیتان محله» قصه جوانان یک محله است که می‌خواهند در مسابقات فوتسال جام رمضان شرکت کنند و این مسئله سبب می‌شود تا در فضای معنوی ماه رمضان با مسجد و روحانیت پیوند برقرار کنند.

امتیاز

کیفیت هنری و اجرای صداپیشگان

4

محتوا و داستان

4

فصل ها

ثبت نقد و نظر نقد و نظر

تصاویر

از همین نویسنده

کتاب گویا