display result search
منو
توقف ناپذیر

توقف ناپذیر

  • 7 قطعه
  • 100 دقیقه مدت کتاب
  • 3720 دریافت شده
این کتاب گویا، زندگی‌نامه‌ی خودنوشت و جذاب تنیسور مشهور جهان و برنده‌ی پنج گرند اسلم است؛ ماریا شاراپووا، تنیسور زن روس.

شاراپووا در سال های 2005 و 2012 میلادی، رتبه‌ی اول تنیس‌بازان زن دنیا را کسب کرد. او در سال 2008 با شکست رقیبانی مثل ژوستین انه و آنا ایوانوویچ، قهرمان اولین گرند اسلم سال، یعنی مسابقات آزاد استرالیا شد. او جزو ده تنیس باز برتر جهان است که توانسته پنج گرند اسلم ویمبلدون 2004، آزاد آمریکا 2006، آزاد استرالیا 2008 و آزاد فرانسه 2012 را به دست آورد. همچنین وی برای اولین بار در المپیک 2012 شرکت کرد و برنده‌ی مدال نقره شد.
زندگی‌نامه‌ی عجیب و باورنکردنی ماریا شارپووا، قهرمان روسی تنیس و برنده‌ی پنج گرنداسلم، روایت پدر و دختری مهاجر است که به دنبال یک رویا، از روسیه تا آمریکا می‌روند. روایتی که حتی بعد از خواندن هم باورش سخت خواهد بود.

*«توقف ناپذیر» داستان زندگی شخصی و حرفه‌ای ماریا شاراپووا، تنیسور مشهور روس در سال 1396 توسط انتشارات گلگشت، با ترجمه ی ماشاالله صفری منتشر شد.
با تشکر از دستیار تهیه، احمد خدابنده

*کتاب:
Unstoppable : My Life So Far (12 سپتامبر 2017)

از ایرانصدا بشنوید

این کتاب، روایت سرسختی و تلاش برای رسیدن به هدفی بزرگ است؛ زندگی‌نامه‌ی خودنوشت یکی از قهرمانان ورزشی جهان. در کتاب گویای توقف ناپذیر، ماریا شاراپووا، تنیسور زن روس، داستان زندگی خود را روایت می‌کند. شنیدن این کتاب جذاب را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

امتیاز

کیفیت هنری و اجرای صداپیشگان

4

محتوا و داستان

5

فصل ها

مشخصات کتاب گویا

سایر مشخصات

ثبت نقد و نظر نقد و نظر

تصاویر

کتاب گویا