display result search
منو
چند بچه بیشتر

چند بچه بیشتر

  • 7 قطعه
  • 97 دقیقه مدت کتاب
  • 4743 دریافت شده
نویسنده: غلامرضا قاسمیان
کارگردان: مینو جبارزاده
قالب: نمایشی
دسته‌بندی: رمان و داستان
مهری، همسر آقای نفتچی، در آستانه‌ی 40 سالگی و با داشتن سه پسر، به‌طور ناگهانی متوجه می‌شود که برای بار چهارم باردار است. این خبر برای آقای نفتچی بسیار خوشایند است، اما برای مهری چندان خوشایند نیست....

مهری برای بارداری ناگهانی‌اش از سه پسرش خجالت می‌کشد و از اینکه خودش هم در آستانه‌ی 40 سالگی است، احساس می کند برای داشتن فرزندی دیگر آمادگی لازم را ندارد. آنها درنهایت تصمیم می‌گیرند که دراین‌باره چیزی به بچه‌ها نگویند تا وقتی که نوزاد به دنیا بیاید!
کم‌کم این اتفاق، شور و نشاطی برای آقای نفتچی و همسرش به وجود می‌آورد؛ اما چون قرار است بچه‌های آنها چیزی از موضوع ندانند، آنها در خانه رفتار دیگری را پیش می‌گیرند، پس اوضاع برای بچه‌ها کمی گیج کننده می‌شود.
کوشان و بابک، دو پسر کوچک‌تر، مطمئن می‌شوند که پدر و مادرشان می‌خواهند از هم طلاق بگیرند و سعی می‌کنند رفتار دیگری با پدر و مادرشان در پیش بگیرند. اما پدر و مادر، از طریق کوشان، متوجه این سوءتفاهم می‌شوند. پدر می‌خواهد از این مسئله به نفع نگهداشتن رازشان استفاده کند، اما کوشان کاری می کند که همه را به دردسر می اندازد....

از ایرانصدا بشنوید

ماجرای بارداری ناگهانی و آمدن فرزندی ناخوانده، داستان جالب توجه و حیرت انگیزی برای خانواده محسوب می شود. داستان «چند بچه بیشتر» نیز به این موضوع می پردازد و می‌تواند برای شما جذاب باشد.

امتیاز

کیفیت هنری و اجرای صداپیشگان

4

محتوا و داستان

4

فصل ها

ثبت نقد و نظر نقد و نظر

تصاویر

از همین نویسنده

کتاب گویا