display result search
منو
همبستگی های بشری

همبستگی های بشری

  • 12 قطعه
  • 277 دقیقه مدت کتاب
  • 2840 دریافت شده
«الیویا لتام» پرستاری دل‌سوز و مسئول است که عازم شهر هاتبریج است و پدرش، بانکدار انگلیسی، در ایستگاه قطار از او استقبال می کند.

در مسیر خانه او از پدرش حال مادرش را می پرسد و از وضع نامساعد مادرش باخبر می شود. الیویا خواهری به نام جینی دارد که دختری زیباست، اما به خاطر سن کم و جوانی، به احوال مادر و پدرش توجهی ندارد و بیشتر به دنبال خوشگذرانی است.
ازطرفی کشیش جوانی به نام گری که برای فعالیت در امور کلیسای شهر مأمور شده، با ارتباطی که با خانواده لتام و به خصوص الیویا دارد، کم‌کم به او علاقه‌مند می‌شود، اما جرئت ابراز این احساس را ندارد. الیویا هم که به علاقه کشیش جوان پی برده، وانمود می‌کند که نامزد مرد نقاش و مجسمه‌سازی به نام ولادیمیر است که در لهستان زندگی می کند.
پستچی نامه‌ای به دست الیویا می‌رساند که حامل پیغامی از سوی دوست صمیمی ولادیمیر، دکتر کارول اسلاوینسکی، است و در نامه نوشته شده است که ولادیمیر احوال خوبی ندارد و از او خواسته تا به سن پترزبورگ برود؛ الیویا با قطار به محل اقامت ولادیمیر می‎رود.
دکتر کارول به استقبال الیویا می آید و در طول راه به الیویا می گوید که ولادیمیر به دلیل فعالیت های سیاسی از شهر محل کارش تبعید شده و سخت بیمار است....

از ایرانصدا بشنوید

کتاب همبستگی های بشری داستان‌های تودرتوی بسیاری در دل خود دارد که تا پایان ماجرا ما را با خود همراه خود می کند؛ از این رو شنیدن این قصه جذاب و پرکشش را به شما پیشنهاد می کنیم.

امتیاز

کیفیت هنری و اجرای صداپیشگان

5

محتوا و داستان

5

فصل ها

مشخصات کتاب گویا

سایر مشخصات

تصاویر

کتاب گویا