display result search
منو
وارث

وارث

  • 16 قطعه
  • 366 دقیقه مدت کتاب
  • 2553 دریافت شده
نویسنده: محسن قصابیان
کارگردان: جواد پیشگر
قالب: نمایشی
دسته‌بندی: کتاب گویا
ماجرا از جایی آغاز می شود که کارگاه موزائیک سازی سهراب و تورج به خاطر پرداخت نکردن اقساط وامی که با سند کارگاه گرفته شده، تعطیل می شود....

خانواده سهراب صحبت های او را درباره وام باور نمی کنند؛ زیرا در گذشته سهراب ثروت افسانه ای پدرشان، کاظم مسگران، را از دست داده و بعد از ورشکستگی مدتی متواری شده است. تورج علاوه بر سرپرستی خانواده سهراب و توران، شرایط بازگشت سهراب را فراهم کرده است. تعطیلی کارگاه باعث افسردگی سیامک، پسر توران، شده است. سیامک فوق لیسانس شیمی است؛ او آزمایشگاه کوچکی راه انداخته بود و به همراه دوستش، حسام، مراحل ساخت گونه جدیدی از سرامیک را دنبال می کردند و به انتهای پروژه رسیده بودند که کارگاه تعطیل شد.
از طرفی دیگر کامران، داماد سهراب که وکیل است، از طریق دادگاه و بانک، به دنبال کشف واقعیت است و خانواده می خواهند بدانند چه کسی با سند کارگاه وام گرفته است؟
در این میان روشن می شود که سند کارگاه موزائیک سازی به نام «ثریا حافظی»، همسر اول حاج کاظم مسگران است؛ اما ثریا در این میان حقایقی را می داند که با فاش کردن آن اوضاع، طور دیگری رقم می خورد...

از ایرانصدا بشنوید

وارث داستان پیچیده و تودرتوی خانواده ای است که در هر قسمت رازی از این خانواده فاش می شود و گره ای که در این تبار افتاده، به جای باز شدن کورتر می گردد. اگر علاقه‌مند به داستان‌های خانوادگی هستید، این کتاب را به شما پیشنهاد می کنیم.

امتیاز

کیفیت هنری و اجرای صداپیشگان

4

محتوا و داستان

3

فصل ها

ثبت نقد و نظر نقد و نظر

    نظری ثبت نشده است

تصاویر

از همین نویسنده

کتاب گویا