display result search
منو
روح گریان من

روح گریان من

  • 8 قطعه
  • 154 دقیقه مدت کتاب
  • 9668 دریافت شده
دختر زیبایی از کره شمالی، ناخواسته از خانواده‌اش جدا و وارد حزب می‌شود. او سخت‌ترین آموزش‌های نظامی را از سر می‌گذراند و به عنوان جاسوس به بسیاری از کشورهای جهان سفر می‌کند. به او مأموریت می دهند یک هواپیمای مسافربری را منفجر کند....

از نیمه شب گذشته بود که پدرم به خانه برگشت و فهمید چه اتفاقی افتاده. هاج و واج بود و مدام یک سؤال را از من می‌پرسید؛ انگار جواب‌هایم را نمی‌فهمید. مدتی طولانی ساکت نشست و بعد با قبول این واقعه گفت: «بشین ببین چی می‌گم هیون هی. من همیشه دلم می‌خواسته تو مثل بقیه ازدواج کنی و مادر خوبی واسه بچه‌هات باشی، ولی همین که آدم عمرش رو وقف کشورش کنه افتخار بزرگیه. لطفا اینو همیشه به یاد داشته باش: حتی اگه تو قفس ببر هم بندازنت، می‌تونی نجات پیدا کنی؛ به شرطی که تمرکزت رو از دست ندی. همه تلاشت رو بکن. من خیلی بهت افتخار می‌کنم.»
مادرم زد زیر گریه. وقتی به اتاقم برگشتم احساس گناه می‌کردم. کمی با خواهر و برادرانم نشستیم و به عکس‌های خانوادگی نگاه کردیم و روزهای خوش گذشته را به یاد آوردیم. از رفتنم ناراحت بودم، ولی می‌دانستم عضویت در حزب افتخار بزرگی است. به خودم گفتم هر بچه‌ای یک روز باید خانه را ترک کند و من به دلیلی بهتر از این نمی‌توانستم از خانه بیرون بزنم. صبح روز بعد خیلی زود از خواب بیدار شدم. هیچ کس سر صبحانه حرفی نزد و من می‌دیدم که چشمان مادرم از غصه باد کرده‌اند.
ساعت ده صبح مأمور ویژه از حزب سررسید و مرا با خودش برد. مسیر زندگی من از آن لحظه تغییر کرد و ...

از ایرانصدا بشنوید

کتاب «روح گریان من» به یازده زبان دنیا ترجمه شده و شرح حال جذاب‌ترین جاسوس تاریخ کره شمالی است؛ شرح حال یک جاسوس زن؛ کسی که هواپیمای مسافربری را منفجر می کند و پس از آن دستگیر و در کره جنوبی زندانی می شود. با شنیدن این کتاب، به طور غیر مستقیم، با شرایط کشور کره شمالی که یکی از مرموزترین و بسته ترین کشورهای جهان است، بیشتر آشنا می شویم.

امتیاز

کیفیت هنری و اجرای صداپیشگان

4

محتوا و داستان

5

فصل ها

مشخصات کتاب گویا

ثبت نقد و نظر نقد و نظر

تصاویر

کتاب گویا