display result search
منو
آگهی

آگهی

  • 7 قطعه
  • 118 دقیقه مدت کتاب
  • 1611 دریافت شده
نویسنده: بهرام صادقی مزیدی
کارگردان: مریم معترف
قالب: نمایشی
دسته‌بندی: کتاب گویا
«هوشنگ» با جعل اسناد و با هدف کلاهبرداری، یک آپارتمان را به چند نفر می‌فروشد. خریداران پس از مراجعه به خانه خریداری شده‌ با دیگر خریداران مواجه می شوند و میان آنها اختلاف و درگیری پیش می‌آید. حالا همه در جست و جوی هوشنگ کلاهبردار هستند.

«کمال و صفورا» برای بردن آینه و قرآن به منزل جدیدشان، وارد آپارتمان می‌ شوند و به محض بازکردن درِ آپارتمان، متوجه آینه و قرآن دیگری در منزلشان می‌شوند. هنگامی که برای بار دوم مراجعه می‌کنند، با اثاثیه‌ ای در واحد مسکونی رو به رو می‌شوند.
«منیژه»، همسر نادر، بعد از بردن وسایل به منزل جدید، متوجه آینه و قرآن دیگری در آنجا می‌شود و نادر را باخبر می‌کند و نادر هم روز بعد، از بانک مرخصی می‌گیرد تا سری به خانه‌ ی تازه خریداری شده بزند. به محض ورود با «امید» و «کمال» رو به رو می‌شود و آنها با هم درگیر می‌شوند و با وساطت «منصور»، یکی از ساکنان آپارتمان، با هم مشورت می‌کنند و درپی «هوشنگ» می‌روند.
هوشنگ برای معامله و کلاهبرداری جدید به سراغ «جلیل» می‌رود و به او قول می‌دهد که 30 درصد از کل معامله را به او بدهد تا در جعل اسناد کمکش کند؛ این در حالی است که «محبوبه»، دختر کمال، یک آگهی در روزنامه می‌بیند که شباهت بسیاری به آگهی قبلی هوشنگ دارد و آن را به سرعت به پدرش نشان می‌دهد.

از ایرانصدا بشنوید

داستانی که خواهید شنید روایت سادگی انسان‌هایی است که کلاهبرداری حرفه‌ای، فریبشان می‌دهد. بهتر آن است با بهره‌گیری از درایت، همبستگی و شکیبایی از چنین اتفاقات تلخی پیشگیری کنیم. آیا شما هم تاکنون در چنین موقعیتی قرار گرفته ‌اید؟

امتیاز

کیفیت هنری و اجرای صداپیشگان

3

محتوا و داستان

3

فصل ها

ثبت نقد و نظر نقد و نظر

    نظری ثبت نشده است

تصاویر

از همین نویسنده

کتاب گویا