display result search
منو
مهارت ها و فنون اجرا

مهارت ها و فنون اجرا

  • 10 قطعه
  • 192 دقیقه مدت کتاب
  • 10049 دریافت شده
نویسنده: سوسن حسنی دخت
راوی: سوسن حسنی دخت
قالب: روایی
دسته‌بندی:
چرا باید فن بیان و سخنوری بدانیم؟ این مهارت ها چقدر در اجرا به ما کمک می کنند؟

مجری باید خوب صحبت کند، صدایی گیرا داشته باشد و نظر مخاطبان را جلب کند. یک گوینده حرفه‌ ای یعنی کسی که کلمات را درست ادا می‌ کند، با لحن و صدای خود توجه مخاطب را به سمت خود جلب می‌ کند و هزاران تعریف دیگر که می‌ توان از فن بیان داشت.
فن بیان، درحقیقت فنون و مهارت‌ هایی است که شما با استفاده از اعضای بدن خود (نه فقط دهان و زبان) برای ارتباط کلامی به کار می‌ برید...

در کتاب«مهارت‌ها و فنون اجرا» نوشته سوسن حسنی‌دخت می‌ توانید تجربه‌ های ملموس و شنیدنی یک گوینده و مجری پیشکسوت را که سالها در این حوزه فعالیت داشته است، بخوانید و به کار ببندید.
سوسن حسنی دخت از گویندگان حرفه‌ ای در پخش خبر صدا و سیمای ایران است. وی مدرک کارشناسی ارشد ژورنالیسم تلویزیونی از دانشکده صدا و سیما دارد.
حسنی دخت یکی از چهره‌ های خبری‌ است که از ابتدای دهه 80 تا کنون در بخش‌ های خبری شبکه یک و دو سیما، شبکه پنج، خبر ١4 و ٢١ و گفت‌وگوی ویژه خبری حضور دارد. خانم حسنی‌ دخت در رادیوهای اقتصاد، گفت ‌وگو و ... نیز فعالیت می‌کند.

از ایرانصدا بشنوید

اگر به فن سخنوری و اجرا علاقه‌ مندید و می‌ خواهید اطلاعات جامع و کاربردی درباره گویندگی به دست آورید، شنیدن این کتاب را به شما پیشنهاد می‌ کنیم.

امتیاز

کیفیت هنری و اجرای صداپیشگان

4

محتوا و داستان

4

فصل ها

مشخصات کتاب گویا

تصاویر

کتاب گویا