منو
برادر ایام

برادر ایام

  • 13 قطعه
  • 363 دقیقه مدت کتاب
  • 3570 دریافت شده
بهروز می خواست با ماجراجویی و به واسطه امیرتاش و نفوذش در دربار به این آرزوی دیرینه اش برسد...

بهروز سی و پنج ساله که خبره شعر و سیاست بود در مقایسه با دوره کودتا تغییر موضع داده و مطالبی خوشایند حکومت می‌نویسد
و حتی اشعار و مدیحه‌‌سرایی‌های خود را با نام امیرتاش در روزنامه چاپ می‌کند به امید آنکه امیرتاش با نفوذی که در دربار دارد به وعده خود وفا کند و آرزوی دیرینه بهروز یعنی تحصیل در فرنگ را برآورده سازد.
عطا درمهمانی کوچکی که در دفتر روزنامه برقرار شد امیرتاش را دید و خشم و نفرت کهنه او تازه شد امیرتاش همان فرمانده گروهی است که آقاباشی پدر عطا را در جنگل‌های شمال به قتل رساندند.
روز بعد امیرتاش به چلویی رفت و با زیرکی و درایت خود را نزد عطا تبرئه کرد و سپس با وعده این که تصمیم دارد او را به جمع خانواده‌اش در گرداب بازگرداند نسبت بهروز را با یاغیان قدیم یعنی عنایت و آقاباشی
از زبان عطا کشف کرد و اما ادامه ماجرا...


از ایرانصدا بشنوید

تاریخ ایران زمین سرشار از فراز و نشیب و اتفاقات گوناگون سیاسی است که ماجراهای پیچیده را در دل خود پنهان کرده است. در پس این ماجراها خرده روایت هایی وجود دارد که در این کتاب با رویدادهای جذاب اجتماعی و تاریخی آن مواجه می شویم.

امتیاز

کیفیت هنری و اجرای صداپیشگان

4

محتوا و داستان

4

فصل ها

مشخصات کتاب گویا

ثبت نقد و نظر نقد و نظر

  • در فایل کل کتاب، ۱۲ فصل است اما ۱۱ فصل جدا بیشتر نیست. ضمناً طرح کاور کار، بسیار گم‌راه‌کننده و بی‌تناسب با موضوع است. به نظر می‌رسد اثری کاملاً سیاسی در مورد انقلاب ۵۷ است در حالیکه حتی یک درام تاریخی به معنای کلاسیک هم محسوب نمی‌شود.
  • مثل جلد اول عالی و شنیدنی

تصاویر

از همین نویسنده

کتاب گویا