display result search
منو
روباه

روباه

  • 7 قطعه
  • 118 دقیقه مدت کتاب
  • 3002 دریافت شده
نویسنده: الری کوئین
کارگردان: خسرو فرخزادی
قالب: نمایشی
دسته‌بندی: رمان و داستان
«دیوی فاکس» پس از بازگشت از جنگ دچار بیماری روحی شده است. وی قصد می‌کند تا همسرش «لیندا» را بکشد. لیندا از کارآگاه «الری کوئین» می‌خواهد به دیوی کمک کند تا حس کشتن را در وجود ناآرام او از بین ببرد.

«دیوی فاکس» در حال حاضر دچار بیماری روحی و روان پریشی شده است؛ تا جایی که شبی قصد می‌کند همسرش «لیندا» را بکشد. لیندا از کارآگاه «الری کوئین» می‌خواهد به دیوی کمک کند تا شاید بتوانند حس کشتن را در وجود ناآرام دیوی از بین ببرند. پدر دیوی به دلیل قتل همسرش به زندان افتاده است. دیوی احساس می‌کند خون پدرش در رگ‌هایش جریان دارد.
الری کوئین، «بایارد» پدر دیوی را از زندان بیرون آورده و تحقیقات خودش را درباره پرونده او آغاز می‌کند. بایارد، مدعی است که همسرش را نکشته است. اما دوازده سال پیش در دادگاه با وجود شواهد و مدارک، اثبات شده که «جسیکا» همسر بایارد با نوشیدن لیوان لیموناد که آغشته به سم بوده، کشته شده است. الری به تحقیقاتش ادامه می‌دهد. ولی با وجود تلاش زیادی که انجام می‌دهد، به موفقیت چشمگیری نمی‌رسد. دیوی که از نتیجه تحقیقات الری کوئین ناامید شده، قصد دارد از آنجا برود. ولی الری از او می خواهد که بماند، چون اعتقاد دارد که به زودی به نتیجه خواهد رسید.

از ایرانصدا بشنوید

داستان «روباه» حکایت اتفاقی ساده است که منجر به حادثه‌ای بزرگ می‌شود. اشتباه کودکانه پسرک باعث مرگ مادرش شده و پدر به خاطر فرزندش متحمل سال‌ها زندان می‌شود. اما این کابوس پسر را رها نکرده و او در بزرگسالی دچار بیماری روحی شده است، چنان که حالا قصد دارد همسرش را به قتل برساند. اگر علاقه‌مند به شنیدن یک داستان پلیسی ـ جنائی و در عین حال روان‌شناسانه هستید، این کتاب گویا را از دست ندهید.

امتیاز

کیفیت هنری و اجرای صداپیشگان

4

محتوا و داستان

4

آسیب ها

فصل ها

تصاویر

کتاب گویا