display result search
منو
بار اضافی

بار اضافی

  • 8 قطعه
  • 148 دقیقه مدت کتاب
  • 3964 دریافت شده
نویسنده: مکس دی. آدامز
کارگردان: میکائیل شهرستانی
قالب: نمایشی
دسته‌بندی: رمان و داستان
«مونا» دختر تاجری ثروتمند برای جلب توجه پدرش و با همکاری دوستش «لیلا» وانمود می‌کند او را دزدیده اند و برای آزادی‌اش درخواست صد میلیون تومان پول کرده اند؛ اما «بهروز» بی‌خبر از ماجرای آدم‌ربایی، اتومبیل و خود مونا را می‌دزدد.

«مونا وکیلی» دختر تاجری ثروتمند برای جلب توجه پدرش، با همکاری دوست نزدیکش لیلا، وانمود می کند که او را دزدیده اند و برای آزادی اش درخواست صد میلیون تومان پول کرده اند؛ اما پیش از آن که پدر مونا او را آزاد کند، «بهروز»، بی‌خبر از ماجرای آدم‌ربایی، اتومبیل مونا را دزدیده و هنگامی که با مونای دست و پا بسته رو به رو می‌شود، او را در جاده لواسان رها می‌کند. در همین هنگام متوجه می‌شود که انبار اتومبیل‌هایش آتش گرفته و به اتهام آدم‌ربایی تحت تعقیب است. به همین دلیل به دنبال مونا رفته و از او درخواست می‌کند تا به خانه‌اش تلفن کند و بگوید که حالش خوب است و به خانه بازمی‌گردد، اما مونا قبول نمی‌کند. بهروز عصبانی شده و درحالی که همه چیز خود را از دست رفته می‌بیند، مونا را به خانه کبری خانم می‌برد تا شب را در آنجا سر کند. خودش نیز به ویلای فشم می‌رود تا با هم‌دستش، سعید، قرار بگذارد و پول طلبکارهایش را به سعید تحویل دهد. غافل از این که «رضا»، دایی مونا که قبلاً پلیس بوده، از ماجرای آدم‌ربایی و نقشه مونا و لیلا آگاه است و با کشف اتومبیل سوخته در انبار، توانسته ازطریق دوست بهروز «امیر» آدرس ویلای فشم را پیدا کند و حالا...

*فیلم:
Excess Baggage (1997)

از ایرانصدا بشنوید

همیشه اتفاقات با آنچه در رؤیاهایمان تصور می‌کنیم، هم‌ داستان نیستند و این قصه روایتگر رؤیای دختری است که برای به دست آوردن عشق و توجه پدرش راهی را برگزیده که سرانجامی دیگر خلاف آنچه در سر می‌پروراند، برایش رقم می‌زند.

امتیاز

کیفیت هنری و اجرای صداپیشگان

3

محتوا و داستان

3

آسیب ها

فصل ها

ثبت نقد و نظر نقد و نظر

تصاویر

کتاب گویا