منو
آرزوی محال

آرزوی محال

  • 14 قطعه
  • 273 دقیقه مدت کتاب
  • 2336 دریافت شده
نویسنده: مریم تاجیک
کارگردان: جواد پیشگر
قالب: نمایشی
دسته‌بندی: کتاب گویا
اصغر در گاراژ عزّت، کامیون خودش را تجهیز می کند تا ظرفی قدیمی را پس از جاسازی به جای دیگری قاچاق کند. در همین زمان وحید و شاگردش در قهوه خانه منتظر آنها نشسته بودند که فری پاشنه کش وارد می شود و وحید او را تهدید به انتقام می کند.

وحید که از فری کینه به دل دارد، او را تهدید به انتقام می کند. در همین وقت قدرت، زن سی دی فروش، خبر بردن باری را به فری می دهد. آنها برای گرفتن بار راهی می شوند که در بین راه تصادف می کنند.
فری و مرتضی پس از تصادف با اصغر شاگرد وحید، به بیمارستان منتقل می شوند. در همین زمان وحید، بی خبر از ماجرا و ناراحت از دیر کردن اصغر، به خانه آمده و با همسرش مشاجره می کند، تا این که جواد خبر تصادف را برای او می آورد. آن دو راهی بیمارستان می شوند. خبر این تصادف به ننه قمر، مادربزرگ مرتضی که با فخری (مادر فری) در حال گفت و گو است، رسیده و وی از حال می رود.
فری و مرتضی در بیمارستان به خاطر شکایت وحید توسط مأمور نیروی انتظامی دستگیر می شوند. در این بین چون آقا فری گواهینامه ندارد، مرتضی جرم را به گردن گرفته تا شاید فری بتواند از وحید و اصغر رضایت بگیرد. فری در این راه هر کاری که از دستش برآمد، انجام می دهد، ولی موفق به گرفتن سند نمی شود. قدرت هم که دوست داشت در این موضوع سهیم باشد، به خانه وحید می رود؛ اما وحید علاوه بر برخورد ناشایست با قدرت، او را از خانه اش بیرون می کند. ثریا، همسر وحید که برای سر درآوردن از کار وحید به نزد فالگیر رفته، با ورود غیرمترقبه مأموران رو به رو شده و به ناچار از آن خانه می گریزد ...

از ایرانصدا بشنوید

یک داستان ساده و صمیمی، سرشار از شخصیت ها و داستانک های بسیار که در تلاقی با یکدیگر روابط درهم پیچیده ای را خلق می کنند. پیشنهاد ما شنیدن این کتاب گویا و لذت بردن از این داستان است.

امتیاز

کیفیت هنری و اجرای صداپیشگان

3

محتوا و داستان

3

فصل ها

مشخصات کتاب گویا

سایر مشخصات

ثبت نقد و نظر نقد و نظر

    نظری ثبت نشده است

تصاویر

از همین نویسنده

کتاب گویا