منو
دیوار

دیوار

  • 10 قطعه
  • 210 دقیقه مدت کتاب
  • 431 دریافت شده
روی دیوار هوا سرد بود؛ خیلی سرد. دو سال از زندگیم رو قرار بود بالای این دیوار بگذرونم؛ دیواری که ما رو از «دیگران» جدا می‎کرد؛ دیواری که برای دفاع ملّی و محافظت کشور از ورود مهاجران غیرقانونی شکل گرفته بود، امّا....

«کاواناگ» پسر جوانی است که باید دوران سربازی خودش را روی دیوار بگذراند. دو سالی که اگر خطایی مرتکب شود، ممکن است سال‌ها طول بکشد. روی دیوار همیشه هوا سرد است و این سرما تا عمق جان محافظان رخنه می‎کند.
داستان دیوار در جهانی آخرالزمانی رخ می‎دهد. این رمان ماجرای یک پایگاه نظامی مخوف به نام «دیوار» را روایت می‌کند که برای محافظت کشور از ورود مهاجران غیرقانونی یا به توصیف نویسنده «دیگران» ساخته شده است.
جوخه‌ای که شخصیّت اصلی داستان در آن حضور دارد، یکی از سخت‌گیرترین جوخه‌های پایگاه است. ورود کاواناگ به دیوار، جهانِ او و ارتباطش با اطرافیان را دگرگون کرده است.
چند هفته بعد از پیوستن کاواناگ به دیوار، او پی می‌برد که یکی از «دیگران» در مقرّ فرماندهی حضور دارد و ....

* این کتاب به‌طور اختصاصی برای ایران‌صدا ترجمه شده است.

از ایرانصدا بشنوید

اگر معتقدید انسان در حالِ نابودی زمین است؛ اگر فکر می‌کنید بشریت جنگ بزرگی در پیش دارد؛ اگر فکر می‌کنید زمین و زندگی انسان در خطر است، کتاب دیوار را بشنوید.

امتیاز

کیفیت هنری و اجرای صداپیشگان

5

محتوا و داستان

5

آسیب ها

فصل ها

مشخصات کتاب گویا

ثبت نقد و نظر نقد و نظر

  • دوسداشتم،پکِ خوبی بود
  • درود وتهنیت سال نو. ببخشیداین کتاب وخیلی دیگه که توی این بخش طنز میشنویم چه تناسب وسنخیتی بابخش طنزداره؟ هرکی فهمیدبه مام بگه ممنون میشیم.
  • 👏👏👏👏

تصاویر

از همین گوینده

کتاب گویا