منو
دو پلاک

دو پلاک

  • 5 قطعه
  • 84 دقیقه مدت کتاب
  • 618 دریافت شده
نویسنده: زهرا دلیری
کارگردان: ندا هنگامی
قالب: نمایشی
دسته‌بندی: رمان و داستان
دو دوست و دو رزمنده در شرایطی خاص بدون آنکه از دل هم باخبر باشند به خواستگاری رویا، دختر فرمانده حاج حسین که به شهادت رسیده است، می‌روند

این مراسم خواستگاری در وضعیتی صورت می‌گیرد که اسباب ناراحتی رویا را فراهم می‌کند و دو دوست یعنی مجید و مجتبی در همان شرایط مجبور می‌شوند به جبهه بازگردند. در جبهه نیز به سبب آنکه موجب ناراحتی دختر فرمانده شده اند، با هم جر و بحث می‌کنند.
در این میان بر اثر انفجار انبار مهمات در منطقه که توسط دشمن صورت گرفته است، مجید و مجتبی دچار سوختگی شدند و در این حادثه یکی از این هم رزم‌ها به شهادت می رسد و دیگری پلاک دوست را بر گردن می‌اندازد.
همین امر باعث می‌شود که دیگران نتوانند آن دو را از هم تشخیص دهند و این اتفاق به اینجا ختم نمی‌شود و جریان به اختلافات دو مادر و دلخوری میان آن‌ها کشیده می‌شود و حضور رویا که پیش از این نیز مجید و مجتی هر دو به خواستگاری‌اش رفته بودند، موجب یادآوری جریان روز خواستگاری و التهاب ماجرا می‌شود...
اما در نهایت چه پیش خواهد آمد ؟

از ایرانصدا بشنوید

گاز شیمیایـی و عشــق هردو می سوزانند!یکی پـوست و چشم را و دیگری دل و جان، هر دو سوختن ناله دارد این داستان عاشقانه که دو رزمنده اهل دل را بازگو می کند بشنوید و لذت ببرید.

امتیاز

کیفیت هنری و اجرای صداپیشگان

4

محتوا و داستان

4

فصل ها

ثبت نقد و نظر نقد و نظر

  • خیلی قشنگ بود،خیلی کو اون مرام و معرفت شهدا
  • .با سلام کتاب آموزنده است کتاب دختر شینا نرگس آبیار را هم بگذارید برای پخش

تصاویر

از همین نویسنده

کتاب گویا