display result search
منو
گذر از اندوه

گذر از اندوه

  • 12 قطعه
  • 251 دقیقه مدت کتاب
  • 2496 دریافت شده
نویسنده: زهرا دلیری
کارگردان: حمید منوچهری
قالب: نمایشی
دسته‌بندی: کتاب گویا
فرج، مراد را تهدید می‌کند که اگر گاوش را بار دیگر در زمین های کشاورزی بیابد، حتماً او را خواهد کشت، از طرفی آهو سعی دارد شرایط زندگی با حبیب را رو به راه کند، اما در این بین اتفاقهایی می افتد که شنیدنی است...

فرج با تحریک دو برادر شهری به نام جلال و جلیل، تهدید کرد گاو مراد را که وارد مزرعه اش شده و به محصولاتش خسارت زده، در صورت تکرار این موضوع، می کشد. با گم شدن گاو، مراد تحت تاثیر جلیل و جلال به مزرعه فرج مراجعه کرد و با جسد گاو مواجه شد، او در اوج خشم با فرج درگیر شد و پسرش حبیب که داماد فرج بود به هواداری از پدرش با پدر همسرش دست به یقه شد و با میانجی گری ظاهری جلال و جلیل دعوا خاتمه پیدا کرد.
مراد تهدید کرد که خانه و زندگی فرج را به آتش می کشد و دشمنی فرج و مراد، رابطه او با همسرش (آهو) را به هم می‌ریزد، اما آهو با هدایت مادرش (گوهر) در مقابل خشم حبیب صبر و بردباری می کند و با نذر حفظ زندگیش، بافتن قالیچه ای برای امامزاده آبادی را شروع می کند.

از ایرانصدا بشنوید

یک داستان جالب که به علت سوتفاهم و دهن بینی دو نفر باعث میشه چند خانواده با هم بد بشن و وقتی به عمق ماجرا نگاه می‌کنن می‌بینن که همه این مسائل سر هیچ و پوچ بوده. پیشنهاد می‌کنیم حتما این داستان آموزنده رو بشنوید.

امتیاز

کیفیت هنری و اجرای صداپیشگان

4

محتوا و داستان

3

فصل ها

ثبت نقد و نظر نقد و نظر

تصاویر

از همین نویسنده

کتاب گویا