منو
حلقه پنهان المپیک

حلقه پنهان المپیک

  • 8 قطعه
  • 143 دقیقه مدت کتاب
  • 2369 دریافت شده
نویسنده: مرضیه رشیدبیگی
کارگردان: ایوب آقاخانی
قالب: نمایشی
دسته‌بندی: رمان و داستان
در آستانه بازی‌های المپیک لندن، همسر ورزشکار مشهوری به نام «فرانکو لمون نزد خبرنگاری که سالها قبل با او مصاحبه داشته می‌رود و می گوید که همسرش مدتی است که خانه را ترک کرده و او به سبب قراردادهای تبلیغی المپیک پدرش، نمی تواند نزد پلیس برود.

در آستانه بازیهای المپیک، شرکت‌های تجاری برای عرضه کالاهای خود در بازار تبلیغات این رویداد ورزشی به تب و تاب افتادند. در این بین «نانسی لمون» همسر «فرانکو لمون» فوتبالیستی که در روزهای اوجش به او لقب «سلطان هتریک» داده بودند، در ملاقات با «آلبرتو سارینو»، روزنامه نگار مشهور، به او اطلاع می دهد که شوهرش ناپدید شده است. از آنجا که از روزهای اوج فرانکو لمون چندین سال گذشته و دیگر کسی از او یاد نمی‌کند و همچنین به دلیل پیش رو داشتن سفر ماه عسلشان، روزنامه نگار، پیشنهاد یافتن فوتبالیست فراموش شده را نمی‌پذیرد. نانسی با دلخوری دفتر را ترک می‌کند، اما مدتی بعد، آلبرتو توسط مدیر روزنامه تهدید می‌شود که به هیچ عنوان وارد این موضوع نشود. همین امر سبب تحریک شدن حس کنجکاوی آلبرتو شده و همراه با همسرش، به دنبال یافتن ردپایی از فرانکو لمون گم شده می‌گردند. در همین احوال زنی ناشناس با آنها تماس می‌گیرد و تقاضای کمک می‌کند تا بلایی که سر فرانکو آمده است، بر سر او نیاید. این تلفن مشکوک، زوج روزنامه نگار را بیشتر ترغیب می‌کند تا ماجرا را دنبال کنند و ...

از ایرانصدا بشنوید

کتاب گویای « حلقه پنهان المپیک »، کتابی است که شما را در مسیر پر رمز و راز داستانی قرار می دهد که حس کنجکاوی مخاطب را برمی انگیزد و او را برای کشف حقیقت تا انتهای داستان می کشاند. شنیدن این کتاب، خالی از لطف نخواهد بود.

امتیاز

کیفیت هنری و اجرای صداپیشگان

5

محتوا و داستان

5

فصل ها

ثبت نقد و نظر نقد و نظر

    نظری ثبت نشده است

تصاویر

از همین نویسنده

کتاب گویا