display result search
منو
اعتدال پاییزی

اعتدال پاییزی

  • 8 قطعه
  • 142 دقیقه مدت کتاب
  • 1992 دریافت شده
نویسنده: علی دُنیوی ساروی
کارگردان: مجید همزه
قالب: نمایشی
دسته‌بندی: رمان و داستان
بهادر خوش‌مرام، صاحب کارخانه‌ی تولید پارچه است و با فریبکاری و دسیسه توانسته شریکان و رقیبان خود را از میدان بیرون کند. مدتی است که حق و حقوق کارگران کارخانه عقب افتاده است و کارگران متعرض، ابراهیم را از بین خود انتخاب کردند تا....

کارگران متعرض، ابراهیم را از بین خود انتخاب کردند تا به نمایندگی از آنها با بهادر صحبت کند، اما تنها جوابی که عایدشان می‌شود تندخویی و وعده‌ و وعید است و بس.
چندی بعد ابراهیم به قتل می‌رسد و با اینکه بهادر جزو مظنونان است، کارت شناسایی فرد دیگری به نام «تراب سیار»، که از طلب‌کاران ابراهیم بوده، در محل قتل پیدا می‌شود و پلیس دنبال اوست.
ازطرفی ماه‌بانو، همسر بهادر، که سال‌هاست روی ویلچر است، همه‌ی خانواده‌ی خود را- به جز خواهرش، آهو- به علت بیماری از دست داده است. آهو 30 سال پیش خودکشی کرده، ولی ماه‌بانو هرگز این خودکشی را باور نکرده و به آن مشکوک است.
از آهو تنها دختری به نام غزاله به یادگار مانده که حالا 37 ساله است و سال هاست در خارج از کشور به سرمی‌برد. بهادر اما سال‌هاست کابوسی عجیب می‌بیند و به‌تازگی تماس های تلفنی با صدای یک مرده دریافت می‌کند....

از ایرانصدا بشنوید

این کتاب گویا، داستان زندگی یک کارخانه دار را روایت می کند که با ترفندی شرکای خود را از میدان به در می کند و در این میان با زیردستانش دچار مشکل می شوند و ... شنیدن این کتاب گویا را به شما عزیزان پیشنهاد می دهیم.

امتیاز

کیفیت هنری و اجرای صداپیشگان

4

محتوا و داستان

4

آسیب ها

فصل ها

مشخصات کتاب گویا

ثبت نقد و نظر نقد و نظر

    نظری ثبت نشده است

تصاویر

از همین نویسنده

کتاب گویا