منو
مرد معمولی - جلد 3

مرد معمولی - جلد 3

  • 9 قطعه
  • 223 دقیقه مدت کتاب
  • 510 دریافت شده
نویسنده: سیمون دان
راوی: میلاد عندلیبی
قالب: روایی
دسته‌بندی: کتاب گویا
داستان درباره‌‌ی یک مرد جوان انگلیسی به نام نورمن است. او در لندن در خانه‌ای اجاره‌ای زندگی می‌‌کند و شغلی دفتری و معمولی دارد. نورمن از دید اطرافیان موجودی آرام و خسته‌کننده است.

درباره‌ی کتاب
در جلد سوم ماجراجویی‌ها به اوج خود می‌رسد تا اینکه بالاخره زندگی روی زمین به روزگار قبلش برمی‌گردد.
درون‌مایه‌ی داستان درباره‌ی تغییراتی است که در نورمن شکل می‌گیرد. او مانند نامِ کتاب، مردی معمولی با زندگی روزمره و تکراری است؛ بدون هیچ هیجان و پستی و بلندی‌ای. اما برای این مرد معمولی یکی از عجیب‌ترین اتفاقات ممکن برای یک انسان پیش می‌آید و باعث می‌شود که برای اثبات خودش تلاش کند و بجنگد... او سرانجام به شناختی جدید از خودش می‌رسد.

درباره‌ی نویسنده
«سیمون دان»، کمدین و نویسنده‌ی حرفه‌ای انگلیسی، علاوه بر نوشتن رمان و داستان، سابقه‌ی اجرای استندآپ کمدی در انگلیس را نیز دارد. او در برنامه‌های بسیاری نویسندگی کرده‌است.
به نظر می‌رسد نویسنده در بیشتر آثار خود از تجربیات استندآپ کمدی استفاده‌ی بسیار برده‌‌است. برای نمونه، «کیث» علاوه بر ژانری رازآلود، خمیرمایه‌ی طنز خود را حفظ کرده‌ یا در «مرد معمولی» نویسنده برای نوشتن درباره‌‌ی روزمرگی‌های یک مرد معمولی هرگز سبکِ طنز خود را فراموش نکرده‌است.

* کتاب
Normalverse
Originally published: December 27, 2014
Author: Simon Dunn
Length: 150 pages
Subjects: Fiction / Science Fiction / General

[این اثر ترجمه‌ی اختصاصی ایرانصداست و نسخه‌ی کاغذی آن در بازار موجود نیست.]

از ایرانصدا بشنوید

درون مایه‌ی داستان درباره‌‌ی تغییراتی است که به‌مرور برای نورمن پیش می‌‌آید. او مردی معمولی با زندگی‌ای روزمره و تکراری است؛ بدون هیچ هیجان و پستی و بلندی؛ اما برای این مرد معمولی یکی از عجیب‌ترین اتفاقات ممکن پیش می‌آید و باعث می‌شود که برای اثبات خودش تلاش کند و بجنگد. او سرانجام به شناختی جدید از خودش می‌رسد. پیشنهاد می‌کنیم این کتاب جذاب را بشنوید.

امتیاز

کیفیت هنری و اجرای صداپیشگان

4

محتوا و داستان

4

فصل ها

مشخصات کتاب گویا

سایر مشخصات

ثبت نقد و نظر نقد و نظر

    نظری ثبت نشده است

تصاویر

از همین نویسنده

از همین گوینده

کتاب گویا