منو
سنجاق سر طلایی قسمت 10

سنجاق سر طلایی قسمت 10

  • 3 قطعه
  • 16 دقیقه مدت کتاب
  • 6454 دریافت شده
نویسنده: چینهان سی سی
راوی: مریم رادپور
قالب: روایی
دسته‌بندی: رمان و داستان
«سنجاق‌سر طلایی» داستانی تاریخی، عاشقانه، معمایی و جنایی است که برای اولین بار به فارسی ترجمه شده است. این کتاب داستان دختری هفده‌ساله را روایت می کند که با اتهام قتل خانواده‌اش مواجه شده و باید خود را تبرئه کند.

هوانگ زیشیا دختری است که نبوغ بی‌نظیری در حل معماهای جنایی دارد، اما دست سرنوشت از او یک جنایتکار تحت تعقیب می‌سازد. او حالا در هفده‌سالگی، متهم به قتل خانواده‌اش شده و طبق شایعاتی که در کشور دهان به دهان می‌چرخد، زیشیا این جنایت را برای فرار از ازدواج مرتکب شده است. او باید از مهارت‌های خود برای کشف چهره‌ی قاتل واقعی استفاده کند.
کتاب «سنجاق‌سر طلایی» جلد اول از مجموعه‌ای چهارجلدی است که در سال 2018 انتشارات آمازون به زبان انگلیسی منتشر کرد. مجموعه‌ی تلویزیونی با همین نام "The Golden Hairpin" از شبکه‌ی دراگون پخش شد و مورد استقبال قرار گرفت؛ داستان معمایی و جنایی که در بستری تاریخی رخ می‌دهد، توجه بسیاری از بینندگان را جلب کرده است.
این داستان را «محمدرضا صامتی» به فارسی برگردانده و منحصراً به صورت کتاب گویا در دسترس مخاطبان مشتاق ایرانصدا قرار می گیرد. قسمت دهم از این مجموعه‌ی 33 قسمتی را رایگان بشنوید و در اختیار دوستان خود قرار دهید. سریال «سنجاق‌سر طلایی»را شنبه تا پنجشنبه ساعت 20:00 از پایگاه کتاب گویای ایرانصدا دریافت کنید.

از ایرانصدا بشنوید

کتاب «سنجاق‌سر طلایی» را در سال 2018 انتشارات آمازون منتشر کرد. این کتاب از پرمخاطب‌ترین آثار نویسندگان چینی در جهان است. مجموعه‌ی تلویزیونی شصت‌قسمتی به همین نام ساخته شده که مورد استقبال مخاطبان قرار گرفته است. این کتاب جلد اول از مجموعه‌ی چهارجلدی سنجاق‌سر طلایی است.

امتیاز

کیفیت هنری و اجرای صداپیشگان

5

محتوا و داستان

5

آسیب ها

فصل ها

مشخصات کتاب گویا

سایر مشخصات

ثبت نقد و نظر نقد و نظر

  • سلام و خسته نباشید واقعا تشکر بابت این همه زحمت تنها ایرادی که میتونم بگیرم از سنجاق سر طلایی که دیر میرارید و حدودا ۴دقیقه اهنگ و معرفی کتابه که کل کتاب ۱۶دقیقه ست واقعا گلگی دارم تشکر
  • سلام خسته نباشید واقعا بسیار دلچسب و شنسدنی هستن ولی زمانشون خیلی کمه
  • خییلی کوتاه هستن . دستکم میانگینش رو تا 25- بالا ببرین...
  • درود و خسته نباشید اولن باید خداقوت گفت بابت تمام وقت و انرژی ک میگذارین دومن لطفن خلف وعده نکنین و هرشب راس ساعت قسمتهای جدید رو قرار بدین با تشکر🙏
  • قسمت ها خیلی کوتاهن

تصاویر

از همین نویسنده

از همین گوینده

کتاب گویا