منو
عشق رئیس جمهور

عشق رئیس جمهور

  • 9 قطعه
  • 157 دقیقه مدت کتاب
  • 1890 دریافت شده
نویسنده: پاتریک اندرسون
کارگردان: اکبر زنجان پور
قالب: نمایشی
دسته‌بندی: کتاب گویا
کتاب «عشق رئیس‌‌جمهور» نخستین بار در انگلستان انتشار یافت. نویسنده‌‌ی این اثر، «پاتریک اندرسون»، از موفق‌‌ترین نویسندگان داستان‌‌‌های سیاسی است.

داستان «عشق رئیس‌جمهور» بر اساس ماجرای عشق «جان. اف. کندی»، رئیس‌‌‌جمهور آمریکا، و «مریلین مونرو»، ستاره‌ی معروف سینما که در زمان ریاست‌‌جمهوری کِندی خودکشی کرد، تنظیم شده است. خصوصیات رئیس‌جمهوری که در این کتاب توصیف شده و بسیاری از قهرمانان داستان با خصوصیات کندی و اطرافیانش هماهنگی دارد.
با وجود این، نویسنده زمان و مکان بعضی از حوادث را تغییر داده و حتی با اشاره به افتضاح «واتر گیت» در چند مورد چنین وانمود می‌کند که این داستان تخیلی و مربوط به زمانی در آینده است.

«معشوقه‌‌ی رئیس‌‌جمهور» یک درام تلویزیونی آمریکایی محصول سال 1978 است که Kings Road Entertainment ساخته است و بو بریجز، کارن گراسل، سوزان بلانچارد و لری هاگمن در آن بازی کرده‌‌اند.

* فیلم: (1978) The Presidents Mistress

از ایرانصدا بشنوید

خصوصیات رئیس‌‌جمهوری که در این کتاب توصیف شده و بسیاری از قهرمانان داستان با خصوصیات «جان. اف. کندی» و اطرافیان او مطابقت دارد. با وجود این، نویسنده زمان و مکان بعضی از حوادث را تغییر داده و چنین وانمود می‌کند که این داستان تخیلی و مربوط به زمانی در آینده است.

امتیاز

کیفیت هنری و اجرای صداپیشگان

4

محتوا و داستان

4

فصل ها

مشخصات کتاب گویا

سایر مشخصات

ثبت نقد و نظر نقد و نظر

تصاویر

کتاب گویا