منو
قاصد مهر

قاصد مهر

  • 5 قطعه
  • 51 دقیقه مدت کتاب
  • 777 دریافت شده
نویسنده: محمد احمدزاده
کارگردان: مظفر مقدم
قالب: نمایشی
دسته‌بندی: کتاب گویا
«امید» در رشته‌‌‌ی گرافیک در دانشگاه تحصیل می‌کند و به‌شدت به آن علاقه‌مند است، اما به‌سبب تحصیل در این رشته، خانواده‌‌ی همسرش با او مشکل دارند... .

«امید» با همسرش «زهره» درگیر است؛ چراکه حاضر نیست به‌خاطر پدر زهره تغییر رشته بدهد. او دانشجوی رشته‌‌ی گرافیک است و از نظر خانواده‌‌ی همسرش این رشته آینده‌ای ندارد.
زهره اعتقاد دارد که امید باید رشته‌‌اش را تغییر دهد و معماری بخواند. امید برای خداحافظی از پدر زهره به فرودگاه می‌‌رود و نامه‌‌ای را به پدر زهره (آقایغما) می‌‌دهد تا به مکّه برساند، اما آقایغما نامه را دور می‌‌‌اندازد. این سرآغاز درگیری میان زهره و امید است.

از ایرانصدا بشنوید

انسان‌ها در نحوه‌‌ی پرورش و میزان تلاش در خودشناسی متفاوت‌اند؛ ولی همه سعادت را می‌جویند و از این منظر، به‌‌‌لحاظ روحی، با یکدیگر مرتبط‌ هستند. پیشنهاد می کنیم این داستان که فلسفه‌‌ی روح آدمی را به نمایش می‌‌گذارد، بشنوید و لذّت ببرید.

امتیاز

کیفیت هنری و اجرای صداپیشگان

4

محتوا و داستان

4

فصل ها

مشخصات کتاب گویا

سایر مشخصات

ثبت نقد و نظر نقد و نظر

  • باسلام وخسته نباشیدخدمت عوامل ایران صدا...به عنوان یکی ازهوادارای پروپاقرصتون پیشنهادمیکنم داستهانهای رادیویی که درشبکه نمایش هم اجرامیشه وخیلی هم قشنگه داخل برنامه تون بزارید باتشکرفراووون (سحر)

تصاویر

از همین نویسنده

کتاب گویا