منو
فرمول نهایی

فرمول نهایی

  • 8 قطعه
  • 167 دقیقه مدت کتاب
  • 1875 دریافت شده
نویسنده: حسین یعقوبی
کارگردان: محمد عمرانی
قالب: نمایشی
دسته‌بندی: رمان و داستان
مایکل شوماخرراننده فرمول نهایی زندگی خود را برای بیوگرافی نویسی به نام ژزف رایت تعریف می‌کند و از اوج و فرودهای خود می‌گوید.

ژزف رایت نویسنده و بیوگرافی‌نویس که با نوشتن شرح حال ستاره‌های ورزشی و جنجالی به شهرت و ثروت رسیده از طرف مدیر انتشاراتی به نام کنراد تشویق به نوشتن شرح حال شوماخر می‌شود .شوماخر قابل‌ترین راننده فرمول یک است که افتخارات فراوانی را کسب کرده است و فراک برای دیدار با شوماخر راهی تانزانیا می‌شود چرا که او در تانزانیا مشغول انجام یک مسابقه رالی به نفع خیریه است .فراک در حین مسابقه با شوماخر صحبت می‌کند و در مورد قهرمانی او در سن نوجوانی در مسابقات کارتینگ نوجوانان علی‌رغم مخالفت خانواده‌اش در این مسابقه شرکت می‎‌کند و برنده می‎شود . فرانک و شوماخر در حین صحبت تصمیم می‌گیرند از یک جاده متروک برونند تا صحرای کالاهاری را بهتر ببینند و در آن جاست که شوماخر برای رایت تعریف می‌کند که با این که در عضویت تیم فرمول سه کمپانی ب ام و بوده اما موفقیت در فرمول یک برایش خیلی مهم بوده در همین اثنا ماشین آنها از کار می افتد و آنها مجبور می شونند شب را در میان کفتارها بگذرانند تا این که ....

از ایرانصدا بشنوید

مایکل شوماخر اسطوره آلمانی دنیای اتومبیل رانی است اگر شما نیز از شیفتگان مسابقات اتومبیل‌رانی هستید، قطعا” مطالعه زندگینامه مایکل شوماخر برایتان خالی از لطف نخواهد بود. در این نمایش رادیویی قصد داریم علاوه بر ارائه اطلاعاتی دقیق و جامع در خصوص زندگی این قهرمان تمام نشدنی فرمول 1، شما را با رموز موفقیت وی‌ نیز آشنا سازیم.

امتیاز

کیفیت هنری و اجرای صداپیشگان

4

محتوا و داستان

4

فصل ها

مشخصات کتاب گویا

ثبت نقد و نظر نقد و نظر

تصاویر

از همین نویسنده

کتاب گویا