منو
ظهور و قیام امام مهدی (عج) و زمینه سازان

ظهور و قیام امام مهدی (عج) و زمینه سازان

  • 5 قطعه
  • 76 دقیقه مدت کتاب
  • 3065 دریافت شده
«ظهور و قیام» اثری از موسسه فرهنگی و پژوهشی موعود عصر، ترسیم دوران مابین ظهور تا قیام حضرت مهدی(عج) است.

بحث درباره‌ی ظهور و قیام امام زمان (ع) یکی از موضوعات بسیار جذاب و امیدبخش برای مسلمانان و همه‌ی مستضعفان جهان است. در این باره روایات بسیاری از پیامبر اکرم (ص) و ائمه‌ی اطهار (ع) نقل شده‌ است که شامل تمام دقایق و وقایع پیش از ظهور و زمان ظهور و قیام آن منجی موعود است.
کتاب ظهور و قیام امام‌ مهدی (عج) و زمینه‌سازان آن، «بشارت به ظهور مبارک مصلح عالم»، قلب آدمی را از اشتیاق وصال به آن عزیز، لبریز می‌کند.
این روایات به‌گونه‌ای انتخاب شده‌اند که موارد تکراری در آن وجود ندارد و خواننده با خواندن همان مقدار حدیث به اطلاعاتی گسترده درباره‌ی این بخش از تاریخ زندگی بشر دست‌ خواهد‌ یافت؛ دورانی سخت و پرآزمایش و فتنه که غالباً در کتاب‌های مهدوی از قلم می‌افتد؛ در حالی که نقشی تعیین‌کننده در ثبات جایگاه افراد در لشکر حضرت خاتم الاوصیاء(ع) یا لشکر دشمنان ایشان دارد. در این دوران (یعنی بین قیام تا برپایی حکومت) است که درهای توبه بسته‌ می‌شود و فقط افراد مومن، صف خود را انتخاب می‌کنند. بنابراین خواندن وقایع پیش‌رو در این دوران، اهمّیت بسیاری دارد.

از ایرانصدا بشنوید

ظهور و قیام امام زمان (عج) یکی از موضوعات بسیار جذاب و امیدبخش برای مسلمانان و مستضعفان جهان است. در این باره روایات بسیاری از پیامبر اکرم (ص) و ائمه اطهار (ع) نقل شده‌ است که سعی شده به اختصار در این کتاب گویا تقدیم شما علاقه مندان شود...

امتیاز

کیفیت هنری و اجرای صداپیشگان

5

محتوا و داستان

5

آسیب ها

فصل ها

مشخصات کتاب گویا

ثبت نقد و نظر نقد و نظر

تصاویر

از همین نویسنده

از همین گوینده

کتاب گویا