display result search
منو
علی (ع) از زبان علی (ع)

علی (ع) از زبان علی (ع)

  • 5 قطعه
  • 157 دقیقه مدت کتاب
  • 3585 دریافت شده
کتاب «علی (ع) از زبان علی (ع)» را حجت الاسلام محمد محمدیان نوشته است.

این اثر، باتوجه به اهمیت موضوع‌های مطرح‌شده و نگاه جامعه‌شناختی به وقایع تاریخی عصر حضرت، تاریخ انقضا ندارد و می تواند برای سال‌ها مرجعی روایی باشد.
این اثر ارزشمند از 10 فصل تشکیل شده است که عبارت‌اند از:
دوران مکه، دوران مدینه، دوران خلفا، دوران خلافت، دوران جنگ جمل، دوران جنگ صفین، دوران حکمیت، دوران جنگ نهروان، دوران غارت‌ها و دوران شهادت.
گفتنی است در این کتاب اثری از پیچیدگی‌های متون تاریخی دیده نمی‌شود و مهم‌ترین جملات حضرت و تاریخ زندگی مولا (ع) در این اثر جمع شده است.

تذکر: کتاب صوتی پیش رو (علی از زبان علی ) اگر چه از یکی از دقیق ترین و کاملترین آثار در نوع خود انتخاب شده است اما منطقا و از باب معرفت نمی تواند جامع و مانع باشد و این موضوع شامل هر اثر دیگری در این حوزه موضوعی نیز می شود چراکه پرداختن به زندگی ائمه (ع) یا نقلیست یا عقلی و به همین دلیل هیچ کتابی نقطه پایان و فصل الخطاب نیست بلکه سرآغاز مفیدی برای تحقیقات و تفکرات بیشتر برای متفکران، پژوهشگران و محبان است.

از ایرانصدا بشنوید

افرادی هستند که به هر دلیلی، علی (ع) را نشناخته‌اند و یا نخواسته‌اند این مرد بزرگ را بشناسند. با مختصات انسان‌های معمولی، به‌راحتی این شناخت میسر نیست. شنیدن رخ‌دادهای زندگی علی (ع) را پیشنهاد می‌کنیم.

امتیاز

کیفیت هنری و اجرای صداپیشگان

4

محتوا و داستان

4

فصل ها

ثبت نقد و نظر نقد و نظر

تصاویر

از همین نویسنده

از همین گوینده

کتاب گویا