منو
مسیحیان صهیونیست و عملکرد آنان در شرق اسلامی

مسیحیان صهیونیست و عملکرد آنان در شرق اسلامی

  • 17 قطعه
  • 560 دقیقه مدت کتاب
  • 5720 دریافت شده
«مسیحیان صهیونیست و عملکرد آنان در شرق اسلامی» عنوان کتابی است به قلم اسماعیل شفیعی سروستانی.

این کتاب درباره اقدامات و برنامه‌هایی است که در سراسر دنیا برای مقابله با دشمنان یهود و صهیونیسم برنامه‌ریزی شده است.
پایان جهان نزدیک است، دنیا به آخر رسیده و مسیح به زودی ظهور می‌کند؛ در حالی که پیشاپیش نزول اجلالش همه اعراب و مسلمانان در جنگ آرمگدون به هلاکت خواهند رسید. این وعده کتاب مقدس است و در آن تردیدی نباید کرد. اینها جمله‌های آشنایی هستند که بیش از سه دهه است که از گوشه و کنار جهان و باواسطه و بی‌واسطه‌ی رسانه‌ها، در گوش جهانیان زمزمه می‌شود. دیگر «بر کسی پوشیده نیست که غرب یا همان اجماع صلیب و صهیون، خود را برای بزرگ‌ترین و آخرین رویارویی با جهان اسلام مهیا می‌کند؛ زیرا آنان به خوبی می‌دانند که شکل‌گیری کانون قدرت اسلامی در شرق، میدان را بر غرب عصیان‌گر و تاریخ رو به افولش تنگ می‌کند و با خود نوید فرارسیدن روز رهایی بزرگ جهان مستضعفان از دست جریان‌های استکباری و صهیونیستی را هم دارد. واقعه‌ای که با ظهور امام مهدی موعود (عج) محقق می‌شود.» غرب این نکته را به‌خوبی می‌داند و همین امر باعث شده است که دست به اقداماتی بزند.
اگر می‌خواهید راز افزایش گفت‌و‌گوها درباره آخرالزمان، افزایش پیش‌گویی‌ها درخصوص جهان امروز و آخرالزمان و راز نبرد‌ها و توجه به منطقه خاورمیانه و جنگ‌ها را بدانید و با ماهیت بسیاری از اتفاقات دیگر همچون رواج بیماری‌های مختلف؛ جهانی‌سازی، مهاجرت و... آشنا شوید، کتاب مسیحیان صهیونیست و عملکرد آنان در شرق اسلامی، پاسخی مناسب برای این پرسش‌هاست.
در هیچ دوره‌ای نظریه‌پردازان، سیاست‌مداران و عموم‌ مردم‌ ساکن‌ سرزمین‌های‌ غربی‌ به‌ اندازۀ دوره‌ای که در آن‌ به‌ سر می‌بریم، دربارۀ آیندۀ جهان، جنگ پایانی، پایان تاریخ، ظهور مسیح، ضدمسیح (دجال‌) و همۀ آنچه غرب و تمدن مادی آن را به‌ خطر می‌افکند، گفت‌وگو نکرده و براساس‌ پژوهش‌های انجام شده، اقدام به تولید آثار فرهنگی‌ و تدوین استراتژی‌ها و تنظیم سیاست‌های منطقه‌ای و بین‌المللی‌ ننموده‌اند.
تولید و توزیع گستردۀ فیلم‌های سینمایی که عمدتا محصول کمپانی‌های آمریکایی‌اند، تأسیس سایت‌های اطلاع‌ رسانی در شبکۀ جهانی اینترنت، انتشار مجموعۀ گسترده‌ای از کتاب‌ها و مقالات‌ مرتبط با موضوعات یاد شده و... تنها در زمرۀ بخش آشکار این رویکرد عمومی غرب به موضوع آخرالزمان و آینده‌نگری‌ در این باره است‌.

از ایرانصدا بشنوید

«... قدرت های بزرگ از سویی موعودگرایی و انتظار ما برای حضرت صاحب الزمان عج را به استهزاء می کشند از طرفی با انجمن های مخفی و مخوف و با کمک زر و زور و تزویر خود مبدع منجی گرایی جدیدی می شوند و تلاش می کنند فصل پایانی آخر الزمان را خود بنویسند و به مرحله اجرا دربیاورند. این کتاب تحقیقی را و نیز کتابهای قبلی از هین دست را بشنوید تا ببینید چگونه این کار را می کنند»

امتیاز

کیفیت هنری و اجرای صداپیشگان

5

محتوا و داستان

5

آسیب ها

فصل ها

مشخصات کتاب گویا

ثبت نقد و نظر نقد و نظر

  • با سلام و تشکر فراوان از تمامی دست اندرکاران این برنامه و تشکر ویژه از گوینده محترم . صدای ایشان بسیار خوب بوده و شیوه بیان کلمات بیانگر توانایی و تسلط و دانش ایشان از ادبیات و فرهنگ عامه میباشد . صدا و شیوه خوانش ایشان برای متون عاطفی و احساسی همچون دیوان حافظ و رباعیات خیام و دیوان پروین وبابا طاهر بسیار عالی میباشد . در هر صورت امیدواریم قدر این موهبت الهی را دانسته ما را بیشتر از این نعمت (صدایشان) بهره مند بفرمایند.
  • کاش این کتاب رو جوانها مورد مطالعه قرار میدادند
  • خیلی خوبه ممنونم
  • چقدر خوب که خانم سودابه آقاجانیان را برای روایت این* نوع* داستان انتخاب نکردید ولی باید عرض کنم که صدای راوی عزیز هنوز کمی نیاز به تنظیم دارد و درواقع صدابردار میتوانست بسیار بهتر عمل کند
  • مصادیق اَتُم و اکمل؟ خداییش؟ چرا گوینده ها انقد غلط میخونن

تصاویر

از همین نویسنده

از همین گوینده

کتاب گویا