display result search
منو
جودی آینده را پیشگویی می کند

جودی آینده را پیشگویی می کند

  • 6 قطعه
  • 84 دقیقه مدت کتاب
  • 4506 دریافت شده
نویسنده: مگان مک دونالد
راوی: سمانه مبلغ حسینی
قالب: روایی
دسته‌بندی: کودک
جودی، یک «انگشترِ حال‌نما» جایزه می‌برد. انگشتری که هرکس نگین آن را فشار دهد، رنگ نگین عوض می‌شود و انگشتر، حالش را نشان می‌دهد... .

جودی می‌خواهد به کمک این انگشتر آینده‌ی دیگران را پیشگویی کند و جالب این‌که بعضی از پیش‌گویی‌های او، درست از آب در می‌آیند.

کتاب «جودی آینده را پیشگویی می کند»، یک داستان کودکانه و نوجوانانه است و روایت ماجراجویی‌های دختری‌ست که انگشتر حال‌نما را جایزه می‌برد. این انگشتر می‌تواند، آینده را پیشگویی کند و جودی به کمک انگشتر، دست به ماجراجویی می‌زند.


*مگان مک دونالد در فوریه 1959 در ایالت ویرجینیا به دنیا آمد و مدرک فوق لیسانش را در رشته‌ی کتابداری از دانشگاه پیتسبورگ گرفت. مگان، اولین نوشته‌اش را در سن 10 سالگی در روزنامه‌ی مدرسه‌اش منتشر کرد و از آن زمان تا امروز حدود بیست و پنج کتاب برای کودکان نوشته که ماجراهای آن‌ها را اغلب از خاطرات دوران کودکی‌اش الهام گرفته است.

*کتاب:
Judy Moody Predicts the Future (2003)

در ایران، این رمان، با ترجمه محبوبه نجف‌خانی، و به همت نشر افق به بازار آمد.

از ایرانصدا بشنوید

بازی و خلاقیت و ارتباط با کودکان چیز پیچیده و دست نیافتنی نیست و بسیار ساده تر از آن است که به نظر می رسد. مجموعه داستان های جودی به خوبی فضای درک کودکان و نوجوانان را در قالب داستان های ساده و جذاب ارائه می کند.

امتیاز

کیفیت هنری و اجرای صداپیشگان

5

محتوا و داستان

5

فصل ها

مشخصات کتاب گویا

سایر مشخصات

ثبت نقد و نظر نقد و نظر

تصاویر

از همین نویسنده

از همین گوینده

کتاب گویا