منو
زنگ آخر

زنگ آخر

  • 4 قطعه
  • 21 دقیقه مدت کتاب
  • 831 دریافت شده
نویسنده:
راوی: محمدرضا سرشار
قالب: روایی
دسته‌بندی: کودک
آفتاب پاییزی حسابی تابیده بود و من تو راه مدرسه بودم. بابا گفته بود که زنگ های اول مدرسه برای بدرقه ی من بمون و زنگ آخر حتما به مدرسه برو، اما من نمی تونستم بهش بگم که اتفاقا من درس زنگ آخر رو نخوندم و دلم نمی خواد به مدرسه برم.

... اما چاره ای نبود و باید می رفتم. من برای اینکه از کنار بابا جُم نخورم و تا آخرین لحظه کنارش باشم، درس اون روز رو نخوندم. بابا خیلی به آینده ی من امیدوار بود و من باید هرطور شده برای این فکر بابا تلاش می کردم.
زنگ آخر با آقای مجیدی درس علوم داشتیم. اون خیلی سخت‌گیر بود و هر جلسه درس می پرسید. با خودم گفتم ای کاش درس خونده بودم و آماده به مدرسه می اومدم. اما دیگه فرصتی نبود. به مدرسه رسیدم و به کلاس رفتم. یکی از بچه ها با صدای بلند گفت امروز آقای مجیدی نمیاد و قراره آقای ناظم به کلاس ما بیاد. قند تو دلم آب شد و خیالم راحت شد. اما طولی نکشید که آقای مجیدی وارد کلاس شد....

****
از شما مخاطبین به علت کیفیت پایین پوزش می خواهیم.

از ایرانصدا بشنوید

دوران درس و مدرسه شاید برای خیلی از ما یادآور بهترین لحظه های زندگی باشه. بازی و شیطنت های کودکانه، کنار هم بودن، زنگ تفریح های پرهیاهو و البته تب و تاب شب امتحان و پرسش کلاسی همه و همه کنار هم زیبا بود. پیشنهاد می کنم کتاب زنگ آخر رو بشنوید تا سفری کوتاه به اون روزها داشته باشید.

امتیاز

کیفیت هنری و اجرای صداپیشگان

4

محتوا و داستان

4

آسیب ها

فصل ها

مشخصات کتاب گویا

سایر مشخصات

ثبت نقد و نظر نقد و نظر

تصاویر

از همین نویسنده

از همین گوینده

کتاب گویا