display result search
منو
وحشت در کمدی ابلهانه

وحشت در کمدی ابلهانه

  • 7 قطعه
  • 162 دقیقه مدت کتاب
  • 976 دریافت شده
نویسنده: محمدرضا قربانی
کارگردان: مریم معترف
قالب: نمایشی
دسته‌بندی: رمان و داستان
«ادی کارولی» احساس می‌کند با همسرش «کاترین» تفاهم ندارد، ولی زنش لجبازتر از آن است که بخواهد زیر بار طلاق برود. او تصمیم می‌گیرد، به هر قیمتی شده، کاترین را به قتل برساند؛ اما نقشه‌ قتلی که طراحی می‌کند، ابلهانه است....

خانم «پگل تاید» تصمیم دارد با انجام یک کار شگفت‌انگیز هم توجه روزنامه‌ها را به خودش جلب کند و هم روی «خانم لونا» را که توانسته با یک هواپیمای دونفره رکورد پرواز را بشکند، کم کند. او به کمک همسرش «لئونارد» تصمیم می‌گیرد یک ببر بی آزار و از کار افتاده‌ را که خطرش از یک گوسفند هم کمتر است، از سیرک بزرگ شهر بخرد و با صحنه‌سازی، او را با یک تفنگ شکاری، هدف قرار دهد؛ اما مشکل این است که ببر موردنظر آنقدر بی‌حال است که حتی نای نفس کشیدن هم ندارد.
به این ترتیب، مسئول تدارکات سیرک به سراغ «دکتر ادی کارولی» می‌رود و از او می‌خواهد داروی نیروزایی به ببر تزریق کند تا او بتواند در شکارگاه دست کم چند قدمی راه برود.
کارولی که هنوز در فکر این است که کلک زنش را بکند، تصمیم می‌گیرد خودش آن ببر را بخرد؛ به امید این‌که کاترین با دیدن آن، از ترس سکته کند.

* شنونده گرامی پیشاپیش از کیفیت پایین نسخه اصلی این نمایش‌ شنیداری پوزش می‌خواهیم.

از ایرانصدا بشنوید

از شما دعوت می‌کنیم تا در این روزگار شلوغ و پر دردسر ساعتی به ذهن خود استراحت دهید و با شنیدن این داستان طنز، فکر و روان خود را با عنصر شادی پالایش کنید.

امتیاز

کیفیت هنری و اجرای صداپیشگان

5

محتوا و داستان

4

فصل ها

ثبت نقد و نظر نقد و نظر

    تاکنون نظری ثبت نشده است

تصاویر

از همین نویسنده

کتاب گویا