display result search
منو
جست و جو در برف

جست و جو در برف

  • 7 قطعه
  • 133 دقیقه مدت کتاب
  • 1714 دریافت شده
نویسنده: امیرحسین نجفی
کارگردان: خسرو فرخزادی
قالب: نمایشی
دسته‌بندی: کتاب گویا
پنج مرد در یک تور 48 ساعته اسکی با هم آشنا می شوند و سعی دارند ساعات خوشی را با هم سپری کنند، اما سقوط ناگهانی بهمن همه چیز را دگرگون می‌کند و آنها در راه فرار در گودالی حبس و بی‌هوش می شوند و به‌ تدریج به‌ هوش می آیند.

این گروه در یک تور دو روزه اسکی با هم آشنا می شوند و هنگام اسکی کردن، سقوط ناگهانی بهمن رخ می دهد و آنها در دخمه‌ای حبس و بی‌هوش می‌شوند که از منفذ کوچکی در سقف هوای کمی وارد آن می شود. به‌ تدریج که به هوش می آیند، متوجه می شوند یکی از آنها زخمی شده است. از طرف دیگر مسئولان تور و سروان جلالی گروه تجسسی تشکیل می دهند.
مدتی بعد، سروان ساعت مچی مردانه ای پیدا می کند که متعلق به یکی از گمشده‌ها به نام امیر است. مردان حبس شده در گودال که دچار وحشت از مرگ شده‌اند، به یاد گناهان خود می‌افتند و بخش‌هایی از زندگیشان را برای یکدیگر تعریف می‌کنند و ....

از ایرانصدا بشنوید

حتماً از رویدادهای ناگواری که برای ورزشکاران در طبیعت می‌افتد، فیلم‌ها و داستان‌های بسیاری شنیده‌اید؛ ورزشکارانی که تا پای مرگ پیش رفته‌اند. این کتاب هم درباره اتفاق ناگواری برای اسکی‌بازان است. اگر به این داستان‌ها علاقه دارید، کتاب جست‌وجو در برف را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

امتیاز

کیفیت هنری و اجرای صداپیشگان

4

محتوا و داستان

4

آسیب ها

فصل ها

ثبت نقد و نظر نقد و نظر

تصاویر

از همین نویسنده

کتاب گویا