display result search
منو
نردبام ترقی

نردبام ترقی

  • 5 قطعه
  • 62 دقیقه مدت کتاب
  • 2165 دریافت شده
«رابرت» مرد ساده و به ظاهر عجیبی بود که در منزل پیرمردی به باغبانی مشغول بود. او علاوه بر باغبانی، به تماشای تلویزیون علاقه داشت و در عین حال خیال پردازی می کرد. یک روز خدمتکار خانه به او خبر داد که پیرمرد مرده است...

... در روزهای بعد وکیلِ رابرت از او چیزهایی پرسید و رابرت در پاسخ گفت از آن وقت که به خاطر دارد همیشه در خانه ی پیرمرد زندگی می کرده است. «ریچارد» فهرست تمام کارکنان پیرمرد را بررسی کرد، اما چیزی نیافت که مبنی بر استخدام او در آنجا باشد. بنابراین از او خواست تا خانه و باغ را ترک کند.
رابرت روز بعد از آنجا رفت؛ اما هنگام عبور از خیابان با خودرویی تصادف کرد. صاحب ماشین، «الیزابت»، به کمک راننده‌اش رابرت را به خانه برد و از پزشک خانوادگی‌شان خواست تا وضعیت او را بررسی کند. در آنجا رابرت، از طریق همسر الیزابت، با نخست‌وزیر آشنا شد و برخوردهای ساده و خالصانه او توجه نخست وزیر را جلب کرد....

از ایرانصدا بشنوید

فاصله مرز بین خیال و واقعیت گاهی به اندازه یک دنیاست و گاهی به باریکی یک تار موست. پیشنهاد می کنم «نردبام ترقی» را بشنوید تا بیشتر با شخصیت و ماجرای رابرت خیال‌پرداز آشنا شوید. آیا خیال‌های شیرین رابرت به حقیقت می‌پیوندند یا خیر؟

امتیاز

کیفیت هنری و اجرای صداپیشگان

3

محتوا و داستان

3

آسیب ها

فصل ها

مشخصات کتاب گویا

سایر مشخصات

ثبت نقد و نظر نقد و نظر

  • تشکر و خسته نباشید صدای دکتر و صدای شوهر الیزابت افتضاحه. وای امان از صدای تبلیغ ایران صدا، که اضطراب آور هست نه آرامش بخش.
  • دوست عزیز همین داستان را بنام دیگری در نرم افزار دیگری بنام آوانو فکرمیکنم بانام ساده دل گوش بدهید قطعا قول میدهم شیفته داستان خواهید شد .
  • داستان چندان جالبی نبود میشه حتی گفت بی محتوا و وقت تلف کن بود صدای مرد بیمار غیر طبیعی بود پیشنهاد میکنم داستان دیگه ای رو انتخاب کنید به وقت تلف کردنش نمی ارزید. (ر _ قاین)

تصاویر

کتاب گویا