display result search
منو
داستان‌های محرمی

داستان‌های محرمی

  • 4 قطعه
  • 74 دقیقه مدت کتاب
  • 2167 دریافت شده
در کانون دل‌های مؤمنین، محبتی نهفته و ویژه به حسین وجود دارد. کیست که نام حسین(ع) را بشنود و فردی از افراد بشر یا تنی از اولاد انسان باشد و حالت انقلاب و انکسار و دلباختگی برای او فراهم نشود؟ (حماسهء حسینی، استاد شهید مطهری)

زائر کعبه:
«زهیر بن قین بن حارث بن عامر» معروف به «زُهَیر بن قَین بَجَلی» از بزرگان قبیله «بجیله»، در بازگشت از سفر حج، برخلاف سال‌های گذشته عجله زیادی داشت و این امر باعث تعجب همسرش « دیلم یا دَلْهم دختر عَمرو» و کاروانیان شده بود. در مسیر برگشت به کوفه در مکانی برای استراحت کاروان، مجبور به اطراق می‌شوند که پیک امام حسین(ع) بر آنان وارد شده و درخواست امام برای دیدار با زهیر را به او می‌رساند....
http://77.36.160.91/eradio4/WorkFlow/SSiteInProcess.asp
مرگ طلایه‌دار کفر:
یکی از طلایه‌داران سپاه « عبیدالله بن زیاد » پس از واقعه دلخراش عاشورا و به شهادت رسیدن سالار شهیدان، امام حسین(ع) و یاران وفادارش، در دشت کربلا به دنبال غنائم جنگی بود که ناگهان درمیانه دشت به فردی می‌رسد که خود نیز یکی از سرداران سپاه کفر بوده و از شدت عذاب وجدان، در میان خارها و بوته‌ها پنهان شده و از نور خورشید می‌هراسد؛ تا اینکه.... (حماسه حسینی، استاد شهید مطهری)

از ایرانصدا بشنوید

کتاب گویای «داستان‌های محرمی» با نگاهی هرچند گذرا، اما عمیق، به واقعه عاشورا و اتفاقهای قبل و پس از این رویداد تاریخی، سعی بر اثبات حقانیت و مظلومیت امام حسین(ع) و یاران وفادارشان دارد. شنیدنش را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

امتیاز

کیفیت هنری و اجرای صداپیشگان

3

محتوا و داستان

4

فصل ها

تصاویر

از همین نویسنده

کتاب گویا